Koło SEiRP przy Komendzie Powiatowej Policji w Mrągowie

• Telefon: 693 672 025, 89 742 60 77
  • Edward Paga - skarbnik

Opis

Aliquam rhoncus molestie auctor. Suspendisse ac risus eros. Vivamus faucibus auctor nibh id semper. Quisque sit amet ante ante. Phasellus vestibulum accumsan ligula quis adipiscing. Sed eget consectetur urna. Suspendisse ac risus eros. Vivamus faucibus auctor nibh id semper.

Pożegnanie Komendanta.

Komendant Powiatowy Policji w Mrągowie, insp. Andrzej Skol, w dniu 10.03.2020 r. przeszedł w stan spoczynku i zasilił szeregi emeryckiej braci. Służbę swoją rozpoczął w sierpniu 1997 roku. Od początku związany był z Komendą Powiatową Policji w Mrągowie i Wydziałem Kryminalnych, gdzie pracował w zespole operacyjno-rozpoznawczym, w zespole dochodzeniowo-śledczym, w zespole do walki z korupcją i przestępczością gospodarczą. W sierpniu 2007 roku został I Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Ostródzie. Trzy lata później został I Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Mrągowie. W czerwcu 2016 roku objął stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Mrągowie.

Uroczyste pożegnanie odbyła się w Urzędzie Miejskim w Mrągowie. Na uroczystości obecni byli m.in.: I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji insp. Arkadiusz Sylwestrzak, Prezes Koła Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych w Mrągowie nadkom. w st. spocz. Tadeusz Malinowski, przedstawiciele lokalnego samorządu, szefowie współdziałających na rzecz bezpieczeństwa instytucji i służb, policjanci i pracownicy mrągowskiej komendy, znajomi i rodzina.

Podczas uroczystości Komendant pożegnał się ze sztandarem KPP w Mrągowie i złożył ostatni meldunek I Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie insp. Arkadiuszowi Sylwestrzakowi.

Tekst: Edward Paga.

**************************************************************************************************

• Bartoszyce

• Biskupiec