Koło SEiRP przy Wyższej Szkole Policji

• Adres do korepondencji
    Wyższa Szkoła Policji 12-100 Szczytno, ul Marszałka Józefa Piłsudskiego 111
  • tel. 089 621 5494
  • http://www.wspol.edu.pl/seir/, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ryszard Gidziński - prezes

• ZARZĄD KOŁA
    I-szy Wiceprezes - Zbigniew Nowakowski tel. 604 191 886
    Wiceprezes -  Wojciech Ostrycharz tel. 791 509 997
    Sekretarz - Danuta Kubiak tel. 503048399
    Skarbnik -  Henryk Radomski tel. 608 204 997
    Członek Zarządu -  Ewa – Stefania Czerw tel. 885 654 591
    Członek Zarządu - Stanisław Stefanowicz tel. 600 464 972
    Członek Zarządu - Andrzej Sznarkowski tel. 600 911 023

• KOMISJA REWIZYJNA
  • Przewodniczący  - Jerzy Mossakowski tel. 668 166 065
  • Członek - Andrzej Gizot tel. 795 104 210
    Cłonek - Elżbieta Jagaczewska tel. 792 767 100

Licz sam na siebie!

To hasło jakże teraz aktualne - państwo z tektury więc  społeczeństwo musi samo wziąć sprawy w swoje ręce. W Szczytnie na mieszkańców można zawsze liczyć.  Starosta szczycieński i dyrekcja Szpitala Powiatowego ZOZ zwróciła się z apelem do mieszkańców o dobrowolną składkę na zakup respiratora dla szpitala i karetki pogotowia. Wychodząc z założenia, że emerytom może być bardzo potrzebne takie urządzenie, Zarząd Koła Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych działające przy Wyższej Szkole Policji podjął "zdalnie" uchwałę w tej sprawie i  w dniu 30 marca dokonał przelewu  kwoty 1500 złotych na powołane w tym celu konto. Innym zainteresowanym darczyńcom podajemy dane do ewentualnego przelewu Zakład Opieki Zdrowotnej w Szczytnie nr konta 33 8838 0005 2001 0000 0417 0001 a w tytule przelewu dopisek RESPIRATOR.

Koło SEiRP przy WSPol

BAL KARNAWAŁOWY 2020…..

Bal karnawałowy jaki Zarząd Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych przy WSPol. zorganizował w sobotę 22 lutego 2020 roku w restauracji „Zacisze”, kończył tegoroczny karnawał i jednocześnie był ostatnią imprezą zorganizowaną z okazji obchodów 15 lecia powstania Koła. Do udziału w zabawie oprócz członków Koła, zaproszeni zostali członkowie NSZZ Policjantów w WSPol. Bal rozpoczęli przedstawiciele Zarządów Kół SE i RP i   NSZZP, którzy powitali uczestników. Balowiczom do tańca    przygrywał DJ, który tak dobierał muzykę, aby odpowiadała bawiącym się osobom. Niewątpliwą atrakcją był „wjazd pieczonych indyków”, które ufundował członek naszego Koła - dziękujemy.

Zabawa przebiegała w miłej i radosnej atmosferze. Uczestnicy bawili się chętnie, a z wypowiedzi jakie się dało usłyszeć z ich ust wynika, że bal był udany, i należałoby takie częściej organizować. Jak oświadczyli organizatorzy, takie zabawy cieszą się „wzięciem”.

Do następnego spotkania na balu.

Zdjęcia i tekst Zdzisław Wnukowicz

Odszedł na zawsze...!

W dniu 12.02.2020 roku po długiej i ciężkiej chorobie odszedł na Wieczną Służbę

insp. w st. spocz. dr Edmund Legowicz